Bydlení, kanceláře nebo sklady – jak vyřešit tyto prostory?

Potřebujete prostor, kde bydlet, mít kanceláře nebo usadit své podnikání? Nebo naopak, kanceláře máte, produkujete čím dál víc zboží a to pak nemáte kam dávat? Co teď? Vaše problémy můžete vyřešit jednoduše za pomoci kontejnerů. Nemáme však na mysli klasické, které si asi představíte, ale jde o chytře řešené objekty, které poskytují dostatečné množství prostoru, se kterým můžete nakládat tak, jak sami uznáte za vhodné. Je to jednoduché, zvolíte si velikost, kterou potřebujete a postavíte na místo, které si vyberete. Chcete si také vše zjednodušit a využít takový prostor

Kanceláře a bydlení

Máte velký pozemek a na něm potřebujete dočasné bydlení pro řemeslníky? Nejsou vaše finanční možnosti natolik vysoké na stavbu nového domu od základu, nebo jednoduše se vám líbí idea, že budete mít k dispozici funkční a velmi praktické bydlení, ve kterém se budete cítit dobře a pohodlně zároveň? Potřebujete kancelářské zázemí, ale stále se vám nedaří sehnat nic, co by splňovalo vaše požadavky? Zvolte kontejnery! Nemusíte si je draže pořizovat, společnost ALFA Container rent s.r.o. vám zajistí výhodný pronájem kontejnerů. S nimi můžete využít prostor tak, jak potřebujete – ať už půjde o velké kanceláře nebo malé prostory. Kontejnery můžete vybírat v libovolných velikostech.

Sklady pro vaše zboží

Rozrůstá se vaše podnikání a s ním řešíte i to, jaké zajistit nové a větší sklady? Nemůžete najít prostory, které by se vám líbily? A představa, že vše musíte stěhovat z místa na místo se vám také příliš nelíbí? Vyřešte to jednoduše. Skladové kontejnery vám pomohou přidat místo tam, kde potřebujete. Navíc kontejner kdykoliv demontujete a přesunete tam, kde potřebujete a opět složíte. Kontejnery můžete použít pro dočasné bydlení, jako šatnu, vrátnici, bufet, ošetřovnu a cokoliv dalšího. Společnost nabízí přes 900 kontejner k pronájmu. Nabízí se vám také pronájem mobilních toalet a pronájem oplocení, obojí uvítáte na stavbách a na společenských akcích.