Grafické studio

Reklama je neodmyslitelnou součástí každého podnikání. Profesionálně vytvořené návrhy, v tištěné i digitální formě, pomohou Vaší společnosti dostat se do povědomí potencionálních zákazníků či klientů. Jak může vypadat nabídka grafického studia?

Tištěná a digitální reklama

Při našich návrzích se řídíme nejnovějšími trendy v našem oboru, to nám však nebrání experimentovat na základě Vašich požadavků.

Vyberte si ze tří možností:

Tištěná reklama

Námi vytvořený profesionální grafický návrh využijte k potištění brožur, letáků, katalogů a vizitek. Kvalitní zpracování je pro nás samozřejmostí.

Digitální reklama

Naše webové prezentace jsou přizpůsobené většině dostupných zařízení. Každé zakázce se pečlivě věnujeme, abychom navrhli styl, který plně vystihne strategii Vaší firmy.

Kombinace obou typů

Nejideálnější způsob, jak se efektivně zviditelnit, je využití obou typů a s našimi profesionálními grafickými návrhy se úspěch brzy dostaví.

Proč využít našich grafických návrhů?

A) Dlouholetá praxe

Každé zakázce se pečlivě věnujeme a získané zkušenosti uplatňujeme v dalších návrzích. Nebojíme se žádného odvětví a vždy se snažíme najít styl, kterým vyniknete nad Vaší konkurencí.

B) Každý návrh je originální

Naše návrhy od těch nejjednodušších, až po ty nejvíce neobvyklé a kreativní, jsou vždy jedinečné, stejně jako je pro nás Vaše společnost.

C) Webové stránky si spravujete sami

Díky libovolnému redakčnímu systému si své webové stránky lehce zvládnete obstarávat sami. Máte tak vše pod svou kontrolou a pokud si nevíte rady, neváhejte nás opět kontaktovat.

D) Nebojíme se atypických zakázek

Chystáte se na veletrh? Grafický návrh na váš stánek nebo showroom Vám připravíme se spolupráci se špičkovými předními ilustrátory.