Moderní bydlení v atraktivní pražské lokalitě. Zájemci byty již téměř vykoupili

Sníte o moderním bydlení? Pak si pospěšte, protože nové byty na pražském Žižkově si již zájemci téměř rozebrali, a tak zbývají k prodeji poslední z dosud volných bytů. Jak se dalo předpokládat, tato lokalita přilákala opravdu hodně zájemců a není se čemu divit. Jedná se o moderně vybavené byty s veškerou občanskou vybaveností na dosah a s mnoha možnostmi v okolí pro relaxaci i sport.

Poslední byty na prodej

Ať již je vaším hnacím motorem aktivní životní styl, který vás udržuje stále v tempu, a díky čemuž jste stále dobře naladěni, nebo prostě po práci jen rádi relaxujete obklopeni zelení, tak vás musí zaujmout byty na Praze 3. Kromě toho můžete kdykoliv vyrazit za kulturou, pár minut dopravy to máte do centra nebo doslova několik kroků je to do kina.

K nákupům nebo k pohodovému posezení s přáteli v některé z místních kaváren můžete využít i blízkosti Vinohrad.

Projekt známý jako Na Vackově představuje celkem:

  • 342 vybavených bytů
  • 5 rezidenčních objektů

Velkým plusem je také důmyslná architektura, která si zakládá na členitosti a poskytuje tak dostatek soukromí. Jsou zde balkony i lodžie. Byty mají různé dispozice od 1+kk do 5+kk, a tak jsou vhodné pro jednotlivce, páry i početnější domácnosti či rodiny. Byty si lze rezervovat. Jak jsme již ale zmínili v úvodu, musíte si pospíšit, protože prodej bytů v Praze na Žižkově se dostal do své závěrečné fáze a mnoho bytů již k prodeji nezbývá. Na byty lze získat také zvýhodněné financování, což se může mnoha zájemcům pochopitelně velmi hodit.

Překrásné okolí

O okolí jsme již něco málo nakousli a je to právě klidná lokalita, která přitom nabízí komfort bydlení v Praze, co zde zájemce tolik láká. Kromě již uvedeného je k aktivnímu odpočinku jako stvořený park Židovské pece nebo můžete využít park na Balkáně. Prostředí je skvělé pro běžce, cyklisty i vyznavače dalších sportů.