S melaminovými deskami bude akustika v každé místnosti dokonalá

Opět jste měli přednášku, ale zvuk v místnosti byl tak špatný, že to kazilo zážitek všem posluchačům? Ozvěna je nepříjemným rušivým elementem, se kterým se můžete setkat v mnoha místnostech. Jedná se o problém, který lze hravě vyřešit za pomoci akustických materiálů, které vznik ozvěny potlačí. Stačí aplikovat prvek, který není drahý a jeho instalace není nikterak náročná – melaminové desky.

Co byste měli o melaminových deskách vědět?

Možná o nich slyšíte poprvé a možná jste je už v místnostech viděli, Samotný melamin je velmi lehkým materiálem, který je nehořlavý a díky tomu se hodí do všech typů místností. Jelikož vypadá atraktivně, skvěle se hodí jak do třídy, tak i do kanceláří, konferenčních místností aj. Můžete ho snadno pořídit v internetovém obchodě na Akusticka-pena.cz, kde se vám nabízí v podobě čtvercových nebo kruhových panelů.

Nemusíte pokrýt celou plochu stropu, aby došlo k potlačení ozvěny, bude vám stačit i 50 % a efekt ihned poznáte. Panely stačí přilepit lepidlem, instalace je velmi snadná a efekt je okamžitý. Níže můžete vidět video, které vás o efektu rychle přesvědčí.

Stejně skvělé využití má akustická pěna, kterou v eshopu rovněž pořídíte a to v mnoha provedeních. V prostoru účinně sníží dobu dozvuku a to výrazně zpříjemní poslech, ať už jde o hudbu nebo o mluvené slovo. Populární jsou v hudebních sálech, nahrávacích studiích a všude jinde, kde je cílem kvalitní hudební zážitek bez rušení. Zajímá vás víe informací? Naleznete je přímo na webu Akusticka-pena.cz, kde se můžete podívat na zajímavé informace i podrobné návody, jak různé materiály svépomocí aplikovat.