Výběr nové dodávky: Na co si dát pozor

Koupě nové dodávky pro vaše podnikání je velkým krokem. Při výběru nové dodávky je třeba zvážit hned několik aspektů, aby vozidlo sloužilo efektivně. Jednou z nejdůležitějších věcí je velikost dodávky, kterou vaše podnikání potřebuje. Jiný typ dodávky se hodí pro stavební práce a jiný pro rozvoz cateringu nebo květin.

Pokud si nejste jisti správným výběrem, poraďte se s odborníky na webu nasedniajed.cz, kde také objevíte výběr nových dodávek, valník s plachtou, samotné podvozky. Web nabízí možnost okamžité koupě nebo operativního pronájmu.

Malá dodávka

Malé dodávky jsou dostatečně kompaktní, aby mohly snadno projíždět městskými ulicemi a úzkými silnicemi a také snadno parkovat na silnici a na parkovištích. Navzdory své velikosti mají klamně velký nákladový prostor, což znamená, že můžete snadno převážet velké množství předmětů. A co víc, váš náklad je snadno přístupný bočními nakládacími dvířky, takže se nemusíte starat o nalezení místa s dostatkem místa, abyste k němu měli přístup zezadu.

Pokud je součástí vašeho podnikání roznášková služba po městě, je malá dodávka ideální.

Střední dodávka

Střední dodávka, která dokáže přepravit až 1,5 tuny nákladu s nákladovým prostorem 5–6 metrů krychlových, je nejoblíbenější velikost dodávky. Je to pravděpodobně kvůli působivým statistikám zatížení a skutečnosti, že zůstává dostatečně malá na to, aby se mohla zaparkovat na parkovacím místě nebo na příjezdové cestě.

Středně velká dodávka je užitečná pro řadu profesionálů, protože nabízí dostatek prostoru pro přepravu trubek o délce až tři metry a má rovné boční stěny, pokud je třeba instalovat regály.

Velká dodávka

Velké dodávky obvykle používají lidé přepravující velké náklady, jako je logistika nebo stěhování. Ve srovnání se středními dodávkami mají tendenci nabízet tři metry krychlové navíc nákladového prostoru, takže můžete přepravovat větší a delší náklady.

Velké dodávky mají obvykle vysokou střechu, takže můžete převážet vysoké předměty a můžete také stát v nákladovém prostoru při nakládání a vykládání. Kvůli své velikosti poskytují velké dodávky nižší spotřebu paliva (kolem 25-35 mpg), čímž jsou provozní náklady mírně vyšší.

Nové dodávky ve všech velikostech vybírejte na webu nasedniajed.cz.