Běžný hotel vás neláká? Ubytujte se v korunách stromů

V životě je potřeba zažívat stále něco nového. Když se cestuje na jiná místa, je hezké, když můžeme přespat v hotelu. Hotel však nemusí být jen obyčejným místem, kde složíte hlavu. Může být sám o sobě zážitkem. Pokud si chcete užít neobyčejné dobrodružství, zapomeňte na běžné možnosti ubytování a ubytujte se v domě na stromě. Tuto možnost vám dává Treehouse Ještěd. Jedná se o luxusní domky v korunách stromů, kde získáte zážitek na celý život.

Proč se ubytovat v korunách stromů?

Ubytování v korunách stromů je jedinečné tím, že se na chvíli odříznete od civilizace. Lidé jsou stále přilepení u obrazovek, ať už jde o počítač, mobilní telefon nebo televizi. Také stále řeší nějaké starosti a povinnosti. Občas je potřeba zcela vypnout a oddávat se relaxu. Je to ale těžké, když je kolem vás tolik rušivých elementů. Díky domům na stromě to však nebude nic těžkého. Domy se nachází hluboko v lese, v krásné horské přírodě. Místo televize zde budete mít krásný výhled na Ještěd, na Bezděz a na Ralskou pahorkatinu.

Neuslyšíte zde žádný městský hluk, namísto něj jen zpěv ptáků a hvízdání větru v korunách stromů. Domy jsou sice luxusní, ale není zde elektřina ani žádné zbytečné spotřebiče. Zažijete zde romantiku, klid a pohodu. Můžete využit houpací síť na terase domu, můžete podnikat výlety do okolí, grilovat nebo si třeba užívat venkovní saunu. Treehousy se nachází nedaleko obce Křížany. Ubytování zde vám umožní znovu si dobít ztracenou energii a životní sílu, kterou vám bere váš hektický život. Konečně zde můžete najít čas na to, abyste se zamysleli nad tím, co je v životě skutečně důležité. Můžete sem vyrazit sami, se svým protějškem, s rodinou nebo třeba s přáteli. Odnesete si nezapomenutelný zážitek, který si budete chtít zopakovat. Více informací najdete na Treehousejested.cz.