Chcete vytvořit logo nebo firemní identitu? Přihlaste se na online kurz počítačové grafiky

Logo i firemní identita tvoří velmi důležitou součást každého podnikání. Můžete si je nechat vytvořit nebo se do jejich tvorby pustíte sami. Že nejste zdatnými počítačovými grafiky? Ale to vůbec nevadí. Objednejte si online kurz počítačové grafiky. Nabízí jej třeba grafické studio Wolfway.

Obsah kurzu

Jedná se o profesionální videokurz nejen firemní počítačové grafiky (grafických designů a technik), díky kterému se naučíte, krok za krokem, vytvářet počítačový grafický design. Video grafický online kurz vás seznámí s trendy technikami, které povedou k tvorbě loga, vizuální identity a grafického manuálu. Dozvíte se, jak implementovat vizuální identitu pro vizitky, etikety, hlavičkový papír a další firemní tiskoviny. Získáte přehled o tom, jaké grafické prvky a nástroje je potřeba volit, na co se zaměřovat při vizualizaci zadání, před jeho samotnou realizací. Vyzkoušíte si práci s grafickým ilustrátorem a photoshopem. Osvojíte si postoje a kreativitu, které jsou potřebné při konkrétním charakteru webových stránek. Naučíte se, jakým způsobem prezentovat grafiku pomocí mockupů, jak nastavit grafický výsledek nejen pro web, ale i tablet nebo mobilní telefon, jakým způsobem vytvořit bannerovou kampaň pro sociální síť Facebook tak, aby byla v souladu s vizuální identitou nebo jakým způsobem vytvořit videospot, který bude vycházet z animovaného loga.

Získáte šikovná videa jako pomocníky při tvorbě grafiky a také se stanete členy uzavřené Facebook skupiny, která vám bude podporou a kde se můžete ptát na to, co vás zajímá nebo s čím si nevíte rady. Skupina funguje jako podpora.

Kdo jsou Wolfway?

Jedná se o grafické studio plné kreativců, kteří nepracují v kanceláři, jsou maximálně flexibilní. Neplatí za provoz ani za zaměstnance, tudíž mohou nabídnout velmi přijatelné ceny. Každý jednotlivý člen je mistrem svého oboru.