Chystáte se změnit svůj život od základu? Léčivé krystaly mohou být dobrými pomocníky

Většina z nás několikrát projde nepříjemnými změnami během svého života – změna zaměstnání, úmrtí blízkého člověka, zdravotní problémy, rozvod – to jsou jen některé z nich. Někteří se změnou bojují po svém a situaci hladce zvládnou, nebo se tak alespoň navenek tváří, a uvnitř nich samotných se odehrává těžký boj; jiní se za své emoce a určitou slabost nestydí. Krystaly a minerální kameny za vás rozhodně nic nevyřeší, hledat však u nic hmůžete podporu a nasávat do sebe neskutečnou pozitivní energii. Řílá se, že každý má ten „svůj“ kámen, který ho osloví na první pohled, ovšem na druhou stranu má každý krystal specifické vlastnosti. Které krystaly mohou pomoci s těžkou životní změnou?

Labradorit

Tento krystal měnící barvu podporuje všechny typy osobní transformace a růstu. Kromě toho, že pomáháte lidem na duchovní cestě, je labradorit vaším spojencem během jakýchkoli životních změn nebo přechodných období. Je snadno dostupný a pomáhá vám vyjádřit, kdo jste.

Serpentin

Serpentin pomáhá vyčistit všechny vaše čakry a detoxikovat vaši energii. Pracujte se serpentinem prostřednictvím vnitřních přechodů a jakýchkoli velkých životních změn, se kterými se setkáte.

Malachit

Zelený malachit je další krystalů pro osobní transformaci. Malachit vám pomáhá posunout se a přejít do nového já. Provádí vás nejistotou životních změn a velkých vnitřních i vnějších změn.

Citrín z Konga

Také známý jako Kundalini Quartz, citrín z Konga je forma přírodního kouřového citrínu z Afriky. Spolupracujte s kamenem, abyste osvobodili své staré já a proměnili se. Tento zlatý krystal vám pomůže vyčistit staré vzory a naplnit váš osud.

Nechte se ovládnout magií přírody

Lidstvo již téměř zapomnělo na léčivé schopnosti některých přírodních krás. I neživá příroda, jako jsou minerály, může být oporou v těžkých životních situacích. Na e-shopu s příznačným názvem magieprirody.cz najdete vše od minerálů, yoni vajíček, solných lamp atd.