Neokrádejte se o čas, CRM systém umožní řídit vaši firmu mnohem efektivněji

Firmy se mezi sebou v mnoha aspektech liší, ale všude je potřeba řešit zakázky, řídit zaměstnance, dělat účetnictví, propagaci a další činnosti. Klíčem k optimálnímu chodu firmy je řídit všechny tyto činnosti kvalitně, ale je těžké mezi nimi najít soulad. Používat pro každou z těchto činností samostatný program vytváří chaos a ztrácíte tím mnoho času. Úspěšné firmy se dnes řídí jinak, jednoduše a sice s pomocí jednoho jediného nástroje, kterému se říká CRM systém.

Jak CRM systém využít?

Jedná se o program, ve kterém jsou obsaženy všechny potřebné funkce, Už nepotřebujete zvlášť emailového klienta, program na účetnictví, aplikaci na správu propagace, projektové řízení – software nebo program na správu souborů. Vše může být obsaženo v CRM systému. Jak to všechno vypadá? Když zvolíte kvalitní systém AutoCRM, najdete zde přehledné uživatelské rozhraní a každá ze zmíněních funkcí bude zastoupena konkrétní entitou, vy si mezi jednotlivými funkcemi můžete jen hravě překlikávat. Můžete tedy řešit komunikaci s klienty a během vteřiny se přepnout do fakturace, do správy projektů nebo třeba k zaměstnancům.

Jen si představte že můžete odsud detailně sledovat práci zaměstnanců, vytvářet jim harmonogram, přiřazovat je k projektům a sledovat stav projektů za využití Ganntova diagramu. Firma se nikdy nespravovala lépe. Můžete v tomto programu vytvářet nabídky a newslettery, které můžete rovnou zasílat klientům, u klientů si můžete zobrazovat podrobné informace, proběhlé zakázky a další. Můžete odsud spravovat reklamní kampaně, sledovat návštěvnost webu, spravovat zde důležité dokumenty, sledovat cenná data a zobrazovat si je v grafech. S tímto systémem bude správa firmy mnohem jednodušší, zabere vám mnohem méně času a umožní vám stabilně růst. Na webu AutoCRM.cz najdete více informací a také si zde můžete tento systém vyzkoušet.