Rychlá dohoda a jednoduché smluvní podmínky, to je pojistka pro zaměstnance

Zjednodušeně řečeno, kdo je nepojištěný, ten riskuje. A může se dočkat i toho, že bude muset celou vzniklou škodu v případě nepříjemné náhody platit z vlastní peněženky. Při výběru vhodné pojistky samozřejmě není kam spěchat, finální rozhodnutí bychom ale neměli bezdůvodně odkládat.

Vlastní zodpovědnost, to je bezesporu téma, na které moderní doba klade zvláštní důraz. Ať už jde o pojištění domácnosti, úrazová a životní pojistka nebo i další produkty na skutečně pestrobarevném pojistném trhu. Existuje i verze určená pro zaměstnance, ať už tráví pracovní dobu za volantem auta či jinde.

Minimum administrativy každý jistě přivítá

V našich životech je papírování často zdlouhavé, ve frontách na úřadech bohužel prosedíme doslova celou věčnost. Proč si to neulehčit? Pojištění na blbost pro zaměstnance se sjedná velmi snadno, smlouva je krátká a nanejvýš věcná. Tento produkt si navíc nemusíte dohodnout jako jednotlivci, tedy jen a pouze sami za sebe. Nabízí se totiž také hromadná, respektive kolektivní dohoda, kdy pod jedním jediným dokumentem bude pojištěno více kolegů na jednom pracovišti.

Díky tomu, že má pojistka celosvětovou územní platnost, nemusíte řešit další připojištění na cesty. Letět můžete téměř kamkoliv, podle toho, kam vás šéf tentokrát pošle, žádné omezení zde nečekejte, tohle je věc, která platí na všech kontinentech.

Různé tarify jsou plně k dispozici

Samozřejmě nejde jen o jeden tarif, k dispozici jich je více, zkrátka tak, aby si každý zájemce vybral produkt, jenž mu bude vyhovovat. Pojištění odpovědnosti má i speciální tarif pro řidiče, kteří mají svůj služební vůz určený i pro rodinné nebo společenské aktivity, jinými slovy pro osobní potřebu v době pracovního volna.