Jaký vliv má homestaging na prodej nemovitosti

Ze zahraničí k nám proudí mnoho výrazů, které lidé neznají a přitom jsou velmi důležité. Jedním z nich je homestaging. Když se snažíte prodat nemovitost, není to vždy lehký proces a cílem pokaždé je, aby se našel v co nejkratší době kupec s nejvyšší cenou. Málokdo by chtěl čekat dlouhé měsíce nebo roky na vhodného kupce a home staging je možnost, jak tomu zabránit.

Co je účelem homestagingu

Tuto službu nabízí především kvalitní realitní společnosti, jako je společnost na Maxima.cz. Obvykle se jedná o souhrn činností, které mají za úkol udělat vaší nemovitost co nejatraktivnější. Nemovitostí je na trhu velmi mnoho a kupci se často rozhodují podle fotografií nebo videí. Prvních pár sekund rozhodne o tom, jestli jim nemovitost padne do oka či nikoliv.

Zkušení bytový designeři si vezmou vaší nemovitost do parády a její vzhled přizpůsobí pomocí nenáročných úprav tak, aby byla co nejpřitažlivější. Některé průzkumy ukazují, že nemovitosti se po homestagingu prodávají o 79% rychleji.

Designeři umí kouzlit s barvami, nábytkem a dekoracemi, často se zapůjčí vybavení, které se strategicky rozmístí po interiéru, aby vypadal co nejlépe. Designeři jsou zkušení a ve spolupráci s profesionálním fotografem vytvoří takovou prezentaci vaší nemovitosti, že každého zaujme.

Často se těmto úpravám říká také foto staging, protože je jejich cílem, aby se pořídily atraktivní fotografie. Mnoho lidí zajímá za home staging cena. Zde vás zajisté potěší fakt, že mnoho společností dělá home staging zdarma.

Stále více lidí se pouští do rekonstrukcí za stovky tisíc korun, aby nemovitost vypadala lépe, tým profesionálů však zvládne vaše prostory zvelebit tak, aby vypadaly atraktivně i bez náročných a drahých rekonstrukcí. Jak zřejmě tušíte, fotostaging vám umožní prodat nemovitost i za vyšší cenu. Zájemce často neosloví prázdné místnosti, protože každý nemá dostatečnou představivost, jak by vypadala daná místnost s nábytkem. Namísto nicneříkající fotografie s prázdným obývákem může tým profesionálů udělat z obýváku místnost, kde si zájemci všimnou atraktivního nábytku, designových obrazů a dekorací, zapáleného krbu a hned si představí, jak v daných prostorech žijí. Homestaging je tajemstvím, jak zvýšit cenu nemovitosti a prodat ji co nejrychleji. Vždy se vyplatí obrátit na profesionály, kteří vám tuto službu nabídnou.