Praha je skvělou destinací pro rodinný život i kariéru

Snese přísné západoevropské standardy a je velkoměstem v pravém slova smyslu. Najdete zde řadu zajímavých pracovních příležitostí a dá se říci, že k pohodlnému životu nechybí vůbec nic. Praha je totiž místem, nad nímž slunce opravdu nezapadá.

Metro vás doveze vlastně kamkoliv, dopravní obslužnost je na výbornou a příležitostí k různým nákupům se nabízí opravdu hodně. Pokud toužíte po vlastním bydlení v tomto městě, nemusí jít jen o sen, nýbrž o realitu, která je doslova na dosah ruky. Teď už si jen vybrat přesně lokalitu – proč by to nemohl být třeba Žižkov?

Garsonka nebo byt s pěti pokoji?

Výběr je velmi pestrý, prodej bytů na Praze 3 nabídne řadu možností nejen pro mladé páry, ale také početnější rodiny. K dispozici je 1+kk, ale také pětipokojový byt, ve kterém mohou mít snadno své pokoje i děti.

Do školky nebo školy to nebudou mít nijak daleko, totéž platí i pro různé zájmové kroužky. Za sportem nebo kulturou můžete vyrazit večer také vy, k dispozici je i řada obchodů nebo lékáren, občanská vybavenost je tedy skutečně maximální. Žižkov přitom čeká velká budoucnost, rezidenční a obchodní centrum s řadou pracovních příležitostí je už zaneseno v plánech a za několik let se stane realitou.

Moderní bydlení, které nabídne pohodlné zázemí

Menší třicetimetrový byt nebo stometrový prostor pro širší rodinný kruh? To jsou varianty, které nabízí rezidenční projekt Byty u parku. Vybírat můžete i z pestré nabídky předzahrádek, lodžií a teras, díky nimž si užijete prosluněné odpoledne po práci u šálku kávy nebo práci se zelení, která je pro mnohé z nás také skvělou formou relaxace.

Víkendy ale můžete trávit i jinak, nabízí se například krátká procházka za poznáváním české historie. Za všechny alternativy jmenujme třeba nedaleký vrch Vítkov, kde najdeme i památník slavné bitvy našich dějin.