Nebojte se o svůj majetek, fotopast ho ohlídá za vás

Jste nervózní pokaždé, když opouštíte svůj domov? Možná, že se občas i vracíte jen proto, abyste zkontrolovali, jestli jste skutečně zamkli. Současná doba je nejistá a nebezpečná. Pokud nemáte u domu žádné zabezpečení, zcela zbytečně riskujete, že o svůj majetek přijdete. Proč se zbytečně bát, když si pořídíte kvalitní fotopast, rázem může být po obavách a vy můžete opouštět dům s myšlenkou, že se dozvíte o každém, kdo na pozemek vnikne.

Fotopast může mít každý

Zvolte fotopast Bunaty a získáte cenného hlídače vašeho majetku. Tyto fotopasti jsou nenápadné a když je umístíte na strom, budete o nich vědět jenom vy. Fotopast používá PIR čidlo, které dokáže zaregistrovat každý tepelný pohyb. Když ho zaznamená, tak vetřelce vyfotí. Jedná se o proces, který zabere jen zlomek sekundy, takže záběru fotopasti nemá šanci nikdo uniknout. Jelikož disponují neviditelným nočním přísvitem, i v nočních hodinách vám pořídí kvalitní snímky a vetřelec si toho ani nevšimne.

U běžných fotopast si můžete záběry prohlížet zpětně a pokud chcete mít aktuální přehled o dění na pozemku, zvolte fotopasti Bunaty s GSM modulem. Takové fotopasti vám budou pořízené záběry odesílat formou MMS na váš telefon nebo na email. Fotopast si nejprve plně nastavíte, aby vám její používání plně vyhovovalo. Zvolíte, kdy má být aktivní a jestli má zaznamenávat fotografie nebo videa. Jelikož jsou na baterie, tak je můžete umístit prakticky kamkoliv, třeba i do lesa. Jde o mimořádně odolné přístroje, které dokáží spolehlivě fungovat po celý rok a za každého počasí. Nejedná se o velkou investici a přinese vám konečně příjemný pocit bezpečí. Fotopasti se mezi sebou liší různými parametry a nejširší výběr kvalitních modelů naleznete na webu fotopasti-bunaty.cz.