Tipy na dovolenou – apartmány Liptov

Chystáte se na Slovensko do oblasti Liptova a hledáte stylové ubytování v prostředí těchto nádherných hor? Pak využijte nabídku, kterou má pro návštěvníky připravený hotel Björnson na svém webu bjornsonka.sk. Ubytování přímo v srdci střediska Jasná – Nízké Tatry na Liptově vám přinese nezapomenutelný zážitek.

Na co se můžete těšit?

Pokud si budete rezervovat hotel Liptov, čeká na vás zařízení v horském stylu, pro které byly použity přírodní materiály. Ty navozují příjemnou a uvolněnou atmosféru. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí, díky které mají všechny pokoje vlastní sociální zázemí. Součástí výbavy každého pokoje je, kromě jiného, také televize a WiFi připojení.

Hlavní chata poskytuje celkem 11 pokojů se dvěma oddělenými lůžky, 6 pokojů s manželskou postelí, 8 pokojů rodinného typu s manželským lůžkem a dvěma přistýlkami a 2 velké rodinné pokoje s manželským dvoulůžkem, jednou samostatnou postelí a dvěma přistýlkami.

Hotel poskytuje nádherný výhled na okouzlující okolní krajinu Liptova.

Tipy pro vás

Chystáte-li se navštívit apartmány Liptov, čeká tu na vás třeba pokoj Björnsonka, který nabízí dvě oddělená lůžka. Součástí pokoje je také trezor, telefon, pracovní stůl a samozřejmostí je sociální zázemí. Objednat si můžete buzení telefonem. Z pokoje je nádherný výhled na okolní hory.

Pro rodiny s dětmi je připravený rodinný pokoj s manželskou postelí a dvěma přistýlkami. Součást pokoje tvoří TV, telefon, rádio, pracovní stůl, WC, soukromá koupelna, rozkládací pohovka nebo bezpečnostní zábrany určené pro malé děti. Z okna pokoje je nádherný výhled na okolní pohoří.

Potřebujete-li více prostoru, můžete si objednat velký rodinný pokoj s manželskou postelí, samostatným lůžkem a dvěma přistýlkami.

Vypravte se do lůna přírody a užívejte si zasloužený odpočinek a relax daleko od civilizace, hluku a zmatku všedního dne.