Toskánsko je krásné na cestování i na bydlení. Jak zde získat dům?

Toskánsko je pátý největší region Itálie s rozlohou 22 999 kilometrů čtverečních. V jeho mezích najdete šest památek světového dědictví. Patří mezi ně Florencie, Siena, Piazza dei Miracoli v Pise, Pienza, San Gimignano – město věží – a Val d’Orcia. Hlavní město Toskánska, Florencie, každoročně přivítá 10 milionů turistů a všichni se snaží seřadit, aby viděli obrovskou sbírku renesančního umění a architektury, která je podle mnoha odborníků největší na světě.

Objevte krásu toskánských měst i venkova

Venkovské Toskánsko může být stejně přitažlivé jako renesanční města. Koneckonců, v Toskánsku je 120 přírodních rezervací. Můžete se projít po dřevěných chodnících přes močály jezera Massaciuccoli, vklouznout do přístřešků, kde můžete pozorovat a fotografovat vodní ptáky zblízka, pak navštívit římskou vilu s nádherným výhledem na jezero, pak obědvat na terase levného hotelu – – vše za půl dne. Je to druh „skrytého Toskánska“. Celá myšlenka „nostalgického cestování“ vám bude zřejmá, když navštívíte severní provincie Massa-Carrara (Lunigiana) a Lucca (Garfagnana) nebo jižní historická oblast zvaná Maremma. Lidé zde stále mají sklon vyrábět si vlastní jídlo, víno a olivový olej – a dělat to odborně. Venkovské Toskánsko je pokladnicí malých drahokamů roztažených napříč největším italským regionem.

Získání domu v Toskánsku

Chtěli byste mít v Toskánsku dům? Nejde o řečnickou otázku, skutečně si zde můžete nemovitost snadno koupit. České nemovitosti jsou předražené a tak je mnohem příjemnější volbou koupit si za podobné ceny dům v zahraničí. Lidé z celé Evropy rádi nakupují italské nemovitosti. Němci zde hledají Immobilie in der Toskana, stejně tak i lidé z dalších zemí.

Výhody italských nemovitostí poznávají i Češi. Stačí zavítat na portál https://www.italicahomes.com/cs, kde si můžete prohlédnout nemovitosti k prodeji nejen v Toskánsku, ale v celé Itálii. Když vás nějaká zaujme, jednoduše si jí můžete koupit. Může jít o dům, byt, luxusní vilu, pozemek nebo i farmu. Inspirujte se nabídkou a možná, že pro vás bude tou pravou jiskrou, která ve vás zažehne touhu mít v Itálii vlastní dům.